Nowym trenerem Orła został Marcin Laska
Szkoleniowiec, jest wychowankiem Orła, posiada licencję trenerską UEFA A, ostatnio prowadził KS Wiązownica, z którym zakończył rundę jesienną na pozycji lidera tabeli w IV lidze podkarpackiej.
We wcześniejszych sezonach Marcin Laska prowadził grupy młodzieżowe Orła (juniorzy starsi, juniorzy młodsi).
Witamy nowego szkoleniowca i życzymy sukcesów w roli trenera biało-czerwono-białych. "Bardzo się cieszę że po przerwie mogę ponownie wrócić do klubu, tym razem w roli trenera pierwszej drużyny.
Na chwilę obecną jesteśmy na etapie budowania kadry, którą chcemy opierać głównie na zawodnikach z Przeworska i okolic.
Jeśli chodzi o cele to przede wszystkim musimy zbudować solidny fundament, by połączyć młodzież z doświadczonymi zawodnikami. Jeśli chodzi o cele sportowe to w każdym meczu 3 pkt będą dla nas priorytetem"