Zmiany w grupach młodzieżowych

Informujemy o nowej formule struktur Orła, którą wprowadza Zarząd klubu odnośnie grup młodzieżowych i dziecięcych.
Zarząd klubu podjął decyzję o powołaniu koordynatora grup młodzieżowych w klubie MKS Orzeł Przeworsk, funkcję tą obejmuje trener Grzegorz Łuczyk.

Orzeł w swojej strategii rozwoju kładzie nacisk na szkolenie młodzieży, w klubie niezbędna jest zatem osoba, która te działania spina w jedną całość i koordynuje działania poszczególnych grup i roczników.
Taką rolę pełnił będzie Grzegorz Łuczyk, trener który sprawdził się w pracy z młodzieżą i w piłce seniorskiej.
Trener koordynator będzie jednocześnie trenerem juniorów starszych MKS Orzeł Przeworsk, który to zespół rywalizował będzie w lidze podkarpackiej.

Kolejna informacja dotyczy drużyny juniorów młodszych.
Drużynę juniorów młodszych obejmuje trener Waldemar Kornafel, były zawodnik Orła, trener Szkółki Piłkarskiej Orzełek Przeworsk oraz Akademii Piłkarskiej Perfekt Przeworsk, poprowadzi zespół U-17 Orła Przeworsk w rozgrywkach ligi podkarpackiej w sezonie 2022/23.