Odrabianie zaległości - czas na mecz z Polonią

Piłkarze MKS Orzeł Przeworsk już jutro (t.j. środa) o godz. 16:30 na obiekcie MOSiR Przeworsk rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie Polonia Przemyśl.
Po przegranej w Jarosławiu, Orzeł rozegra zaległe spotkanie z pierwszej kolejki rundy wiosennej, które zostało przełożone przez Podkarpacki ZPN w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.
Drużyna z Przemyśla w pierwszych trzech wiosennych kolejkach odniosła trzy zwycięstwa.
Najpierw podopieczni trenera Piotra Ciska wygrali w Trześni z Czarnymi, 2:1, następnie na własnym boisku zwyciężyli Sokół Kolbuszowa Dolna 5:0, a w sobotę pokonali w Sanoku, Ekoball Stal 1:0. Polonia już w trakcie trwania rundy wiosennej pozyskała trzech zawodników z Ukrainy, którzy jak na razie okazują się znaczącym wzmocnieniem tej drużyny.
W pierwszym meczu rozegranym na jesieni w Przemyśli lepsi okazali się piłkarze Polonii, którzy wygrali z naszym zespołem 4:2.
Orzeł po wygranej na własnym obiekcie z Czarnymi Trześń, chcąc piąć się w ligowej tabeli musi walczyć i będzie chciał się zrewanżować za poniesioną na jesieni porażką.
Bądźcie z nami!
Tak jak na poprzednim spotkaniu, tak i w dniu jutrzejszym sędziowie i zawodnicy wyjdą na murawę w eskorcie młodych przeworskich zawodników.
Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 10 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 15 roku życia wstęp wolny.
Wraz z zakupionym biletem będzie można otrzymać broszurkę informacyjna z terminarzem rozgrywek naszej drużyny a wśród osób które zakupią bilet, w przerwie spotkania rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ulicy Budowlanych.