Przegrywamy w Jarosławiu
W spotkaniu 23 kolejki IV ligi podkarpackiej nasz zespół uległ w spotkaniu wyjazdowym z JKS Jarosław 2:0.
Bramki dla gospodarzy padły w 27' (Kopcio) i 40' (Markowicz) minucie spotkania.
Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną murawą.
Mimo poważnych ubytków kadrowych w naszej drużynie, absencje Patryka Brody, Mateusza Kowala, Dawida Obłozy i Kacpra Najsarka mecz był wyrównany. Niestety dwa błędy w defensywie kosztowały nas stratę dwóch bramek. Mimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony (strzał B.Buczka, rzuty wolne) nie udaje się pokonać bramkarza gospodarzy.
Orzeł: Kurosz - Kruk, Salwach, Domoń, Lech, Fluda, Flis, Stypa, Barszczak, (75' Wilk), Czyrny (85' Boratyn), Buczek.
Teraz czekają nas dwa mecze domowe (jeśli aura pozwoli) w środę zmierzymy się z Polonią Przemyśl (godz.16.30) a w sobotę z Sokołem Kolbuszowa Dolna (godz.15.00)
Bądźcie z nami!