Podsumowanie weekendu

Zapraszamy na podsumowanie weekendu drużyn MKS Orzeł Przeworsk

IV liga podkarpacka
W 22 kolejce IV ligi podkarpackiej na obiekcie MOSiR Przeworsk Orzeł zmierzył się z Czarnymi Trześń.
Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy. W ten sposób uczczono pamięć zmarłego Józefa Cieślińskiego, byłego członka zarządu klubu.

Sędziowie i zawodnicy wyszli na murawę w eskorcie młodych piłkarzy z przeworskich szkółek piłkarskich, Szkółka Piłkarska "Orzełek" w Przeworsku oraz Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk
z przesłaniem STOP WOJNIE.

Nasza drużyna po bramkach Piotra Boratyna i Bartłomieja Buczka wygrywa ważne spotkanie ku radości młodych przeworskich adeptów piłki nożnej.

Dla kibiców przybyłych na mecz przygotowano nagrody – niespodzianki.
Do każdego zakupionego biletu została dołączona broszurka informacyjna z terminarzem rozgrywek naszej drużyny a wśród osób które zakupiły bilet, w przerwie meczu rozlosowano nagrody niespodzianki.
Osobom które odebrały souveniry gratulujemy i zapraszamy kibiców na kolejne spotkania przy ulicy Budowlanych.

Orzeł - Czarni Trześń 2:0
1:0 Piotr Boratyn (61'), 2:0 Bartłomiej Buczek (rzut wolny) (78')
Orzeł: Kurosz – Kowal, Salwach, Domoń, Broda (82' Kruk) – Najsarek (67' Fluda), Barszczak, Lech (46' Boratyn), Flis (87' Majba), Stypa (68' Wilk) – Buczek (90' Czyrny)
Trener Paweł Załoga

Grupy młodzieżowe

Podkarpacka Liga Juniorów Starszych
W 2 kolejce Podkarpackiej Ligi Juniorów Starszych nasz zespół mimo walki do ostatnich minut spotkania, uległ w Dębicy Igloopolowi 1:3.

PLJS: Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 3:1
1:0 Bała (31') 1:1 Majba (65') 2:1 Bała (73') 3:1 Cyganowski (90+)
Orzeł: Łuczyk - Pieczek (83' Kopczyński), Krupa, Brud, Pelc - Szpytma (80' Kowal), Majba, Kiełbicki, Kisiel (77' Stecko), Kluz (46' Mirek), Bogacz
Trener Patryk Broda

Podkarpacka Liga Juniorów Młodszych

W spotkani 1 kolejki Podkarpackiej Ligi Juniorów Młodszych po bardzo dobrym pojedynku ulegamy nieznacznie SMS Siarka Tarnobrzeg 2:1.
Nasz zespól nie wykorzystał rzutu karnego w 80 minucie gry, przy stanie 2:1 dla rywala.
Bramkę dla Orła zdobył Paweł Mirek z rzutu wolnego.
PLJM: SMS Siarka Tarnobrzeg – Orzeł Przeworsk 2:1

Orzeł: Maga – Pelc, Brud, Bartnik, Ochyra, Oleksiewicz, Majba, Kiełbicki, Lasek (61' Kaczmarzyk), Szpytma, Mirek