Zagramy z Czarnymi
Już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 piłkarze MKS Orzeł Przeworsk zagrają kolejne ligowe spotkanie. Po przegranej na wyjeździe ze SPEC Stal Łańcut, tym razem podopieczni trenera Pawła Załogi zmierzą się na obiekcie MOSiR Przeworsk z zajmującymi dwudziestą pozycję w ligowej tabeli Czarnymi Trześń.
Drużyna z Trześni w pierwszej wiosennej kolejce przegrała z drugim zespołem Stali Mielec 0:3, zaś w drugiej kolejce uległa na własnym obiekcie Polonii Przemyśl 1:2. W pierwszym meczu rozegranym na jesieni w Trześni, Orzeł zwyciężył 1:0 po bramce Bartłomieja Fludy.
Nasz zespół chcąc piąć się w ligowej tabeli mecze domowe musi bezwzględnie wygrywać, mamy nadzieję, że po falstarcie na inaugurację, Orzeł zagra o wiele bardziej skutecznie.
Przed nami osiemnaście ligowych kolejek i wiele punktów do zdobycia, zawodnicy na pewno będą walczyć w każdym spotkaniu o jak najlepszy wynik.
Sędziowie i zawodnicy wyjdą na murawę w asyście dzieci z przeworskich szkółek piłkarskich, Szkółka Piłkarska "Orzełek" w Przeworsku oraz Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk.
Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 10 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 15 roku życia wstęp wolny.
Do każdego zakupionego biletu zostanie dołączona broszurka informacyjna z terminarzem rozgrywek naszej drużyny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ulicy Budowlanych.