Bez punktów z Ekoballem

W meczu 8.kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł przegrał z Ekoballem Stalą Sanok 0:2,

Orzeł Przeworsk - Ekoball Stal Sanok 0:2 (0:1)

0:1 - Miłosz Gierczak 27'
0:2 - Jakub Nowak 68'

Orzeł: Łuczyk - Zygmunt (89' Brud), Markiewicz , Jędryas, Pikuła - Gurak (66' Godlewski), Tabor, Kiełbicki (83' Kocur), Majba, Lorek (46' Kielich) - Daniel.

Żółta kartka: Zygmunt, Kiełbicki.
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)

Fotogaleria z meczu: klik  (Agnieszka Kulka Photography)

Wypowiedź pomeczowa Jakuba Godlewskiego dla pilkalokalna.pl

Po meczu w Kamieniu byliśmy bardzo zmotywowani, aby dopisać kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.Od początku staraliśmy się narzucić Stali nasz styl gry, jednak ostatecznie brakowało szczęścia pod bramką rywali i futbolówka nie mogła znaleźć drogi do siatki.Popełniliśmy jednak kilka błędów, a goście z zimną krwią wykorzystali swoje szanse, przez co mecz zakończył się dla nas niekorzystnym wynikiem 0:2.Chcemy jak najszybciej zapomnieć o tym rezultacie, skupić się na najbliższym meczu w Dębicy, zaprezentować się lepiej i wrócić do Przeworska z 3 punktami.

Retransmisja meczu: (Wiecho Jar)