Inauguracja IV ligi na Budowlanych
W sobotę rozpoczynamy rozgrywki IV Ligi Podkarpackiej. W spotkaniu domowym przeciwnikiem piłkarzy Orła będzie Legion Pilzno. Serdecznie zapraszamy Kibiców na inauguracyjny mecz który odbędzie się o godzinie 17.00.

Podczas meczu oraz po meczu czynne będzie stoisko gastronomiczne, gdzie można będzie zakupić smaczne kiełbaski, popcorn oraz napoje chłodzące. Obsługę stoiska zapewnia INWENTOR BBQ

Wśród osób które zakupią bilet na sobotni mecz oraz wśród karnetowiczów, w przerwie meczu wylosowane zostaną 2 osoby, które otrzymają bon na pizzę do wykorzystania u naszego Partnera dnia meczowego Restaurację RICO oraz 3 osoby, które otrzymają souveniry ufundowane przez Partnera dnia meczowego hurtownię sportową MAAW SPORT.

Bilety wstępu w cenie 10 zł, kobiety oraz dzieci do 12 roku życia wstęp wolny, wejście na karnety weryfikowane na podstawie autoryzowanej przez klub listy.

Wesprzyjmy piłkarzy dopingiem w tym inauguracyjnym spotkaniu IV Ligi Podkarpackiej.
Widzimy się na Budowlanych

10 sierpnia 2024 17:00
 IV Liga Podkarpacka, kolejka 1
Orzeł Przeworsk - Legion Pilzno