Piknik " Orzeł łączy pokolenia" - podsumowanie
W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Przeworsku odbyła się kolejna edycja Pikniku Orzeł Łączy Pokolenia.
W ramach Pikniku rozegrano dwa mecze piłkarskie.
W spotkaniu o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela, Orzeł zmierzył się ze Stalą Łańcut. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gości 2:0 i to zespół z Łańcuta zdobył Puchar Burmistrza.
Mimo stworzonych wielu sytuacji bramkowych przez naszą drużynę, nie udało się pokonać bramkarza gości.

ORZEŁ: Korziewicz - Markiewicz, Gurak, Majba, Godlewski, Tabor, Jędryas, Owsiak, Surmiak, Broda, Kielich, Kiełbicki, Pikuła, Zygmunt.

W spotkaniu o Puchar Prezesa MKS Orzeł Przeworsk, nasza młoda drużyna Orzeł II, złożona z zawodników z roczników 2005-2008, pokonała Cresovię Krzeczowice 5:1.

Bramki dla Orła: Jakub Krzanowski 4, Bartosz Owsiak.

ORZEŁ II: Konieczny (46' Markowski )- Mazur, Starzyk, Ryfa, Superson, Rejman(70' Lasek), Szpetnar, Owsiak, Krzanowski, Tonia, Balawender (46' Mach)

Gratulujemy naszym młodym zawodnikom bardzo dobrej postawy.Dziękujemy Kibicom za liczne przybycie, wsparcie i doping. Do zobaczenia na kolejnych meczach

Obsługę stoiska gastronomicznego zapewniła firma InventorBBQ

Foto: klik