8.kolejka: Orzeł - Ekoball Stal Sanok

Już w sobotę w 8. kolejce rozgrywek IV ligi podkarpackiej w spotkaniu domowym nasza drużyna zmierzy się z Ekoball Stal Sanok.

Serdecznie zapraszamy Kibiców na mecz który rozpocznie się o godzinie 16.00.

Wśród osób które zakupią bilet na sobotni mecz oraz wśród karnetowiczów, w przerwie meczu wylosowane zostaną 2 osoby, które otrzymają bon na pizzę do wykorzystania u naszego Partnera dnia meczowego Restaurację Rico

Podczas meczu czynne będzie stoisko gastronomiczne na którym będzie można zakupić ciepłe przekąski oraz napoje

Bilety wstępu w cenie 10 zł, kobiety oraz dzieci do 12 roku życia wstęp wolny, wejście na karnety weryfikowane na podstawie autoryzowanej przez klub listy.

Kibicu przyjdź i wesprzyj piłkarzy dopingiem.
Widzimy się na Budowlanych

Informacje organizacyjne dotyczące meczu z Ekoball Stal Sanok

W związku z sobotnim spotkaniem IV Ligi Podkarpackiej, Orzeł Przeworsk vs Ekoball Stal Sanok przestawiamy zasady organizacyjne które będą obowiązywać podczas meczu.
  • Podczas zawodów obowiązuje regulamin meczu piłki nożnej niebędącego imprezą masową.
  •  W dniu meczu czynna będzie kasa biletowa przy głównej bramie wjazdowej.Kasa czynna będzie od godziny 15.00.
  •  Wejście na stadion odbywa się tylko wejściem przy głównej bramie.
  •  W związku z przyjazdem zorganizowanej grupy kibiców gości, decyzją służb zabezpieczających, parking przy stadionie będzie niedostępny dla Kibiców.
  •  Bilety wstępu na mecz w cenie 10 zł, kobiety oraz dzieci do 12 roku życia wstęp wolny, wejście na karnety weryfikowane na podstawie autoryzowanej przez klub listy.
  •  Prosimy Kibiców o wcześniejsze niż zazwyczaj przybycie na stadion.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zastosowanie się do powyższych informacji organizacyjnych.