Zwycięstwo w Kamieniu

W meczu 7.kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł wygrywa w Kamieniu z Sokołem 2:0 po bramkach Michała Daniela w 42 minucie oraz Sylwestra Kielicha w 83 minucie.

Sokół Kamień - Orzeł Przeworsk 0:2 (0:1)

0:1 - Michał Daniel 42' (asysta Artur Gurak)
0:2 - Sylwester Kielich 83'  (asysta Michał Daniel)

Orzeł: Mateusz Łuczyk – Patryk Zygmunt (88' Tomasz Brud), Bartosz Markiewicz, Damian Jędryas, Sebastian Pikuła (89' Dominik Starzyk), Artur Gurak (85' Jakub Godlewski) - Jakub Tabor, Tomasz Majba, Szymon Kiełbicki (46' Jakub Lorek), Sylwester Kielich (83' Mateusz Kocur), Michał Daniel.

Żółta kartka: Kiełbicki, Pikuła.
Sędziował: Albin Kijowski (Krosno)

Bramki z meczu: (4miasta.pl)

Wypowiedź Sylwestra Kielicha po meczu z Sokołem Kamień dla Pilkalokalna.pl

"Po dwóch porażkach chcieliśmy wrócić na zwycięską ścieżkę.
Mimo kontuzji, jakie nas dotykają, chcieliśmy zagrać o pełną pulę. Od samego początku widać było naszą wyraźną przewagę, która jeszcze się zwiększyła, gdy gospodarze od 30. minuty musieli grać w osłabieniu.
Po dalszych atakach schodzimy na przerwę z jednobramkową przewagą.
Na drugą połowę wyszliśmy dość nerwowo, co pozwoliło gospodarzom uwierzyć w zdobycie bramki, ale zamknęliśmy mecz bramką na 2:0 i kontrolowaliśmy spotkanie do samego końca."